Dorota Baranowska

Pracownik sekretariatu

Dorota SzymańskaPracownik sekretariatu

Pracuję w WSR od: 2010 roku

WSR jest dla mnie:

Dla mnie Warszawska Szkoła Reklamy to przede wszystkim ludzie, którzy stanowią największą wartość tego miejsca. I mam tu na myśli nie tylko sympatycznych współpracowników, profesjonalną kadrę wykładowców, ale również młodych (choć nie tylko), pełnych pasji i otwartych na świat ludzi, którzy rok rocznie przychodzą do WSR, aby zdobywać wiedzę. A misją szkoły według mnie są również ludzie. Bo przecież dla nich jesteśmy.

Moje początki w WSR:

Od początku współpracę z Warszawską Szkołą Reklamy wspominam bardzo dobrze. Poznałam tu wielu życzliwych, sympatycznych oraz konkretnych ludzi. Praca w takim gronie to duża frajda. A początki, jak wiadomo, bywają różne - choć tak myślę dość szybko udało mi się zaaklimatyzować i pokazać, że potrafię być dobrym pracownikiem :)

Wykształcenie, doświadczanie:

Ukończyłam studia pedagogiczne oraz kulturoznawcze. W życiu zawodowym robiłam wiele rzeczy, zajmowałam różne stanowiska, nie zawsze zgodne z uzyskanym wykształceniem. Cenię jednak te doświadczenia, bo wiele mnie nauczyły. W pracy w WSR udaje mi się wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności, które zdobyłam na studiach, a to cieszy najbardziej. Obecnie przede mną kolejna nowa rola życiowa i mam nadzieję, że się w niej spełnię :)

O mnie (mniej formalnie):

ulubiona książka/film/muzyka/hobby:

W tej kwestii bywam zmienna, chyba jak każda kobieta. W stosunku do książek, filmów i muzyki jestem niestała w uczuciach. Raz podobają mi się rzewne romansidła, które za jakiś czas zdradzam dla mrożących krew kryminałów. Choć bywam również sentymentalna i jeśli już mi się raz coś spodoba to chętnie do tego wracam. I tak jest z filmami, które mogę oglądać non stop, jakbym miała co najmniej amnezję, bo widziany po raz piaty ten sam film bawi mnie tak samo jak za pierwszym razem. Jestem również ogromną miłośniczką seriali. Serce skradły mi produkcje amerykańskie, ale nie powiem, żebym w dzieciństwie nie oglądała Zbuntowanego anioła ;) Co do muzyki to obecnie słucham Vivaldiego i Mozarta, bo to podobnież ulubiona muzyka małych dzieci :)

Oceń:

Dorota Baranowska

  • Aktualnie 3.67/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 3.7/5 (6 głosów)