Kacper Szmitka

Opiekun Studia SlowArt

Kacper SzmitkaW WSR pracuję od 2021 roku. Moja praca polega głównie na zarządzaniu Studiem SlowArt, ale staram się pomagać także w innych kwestiach związanych z działalnością uczelni. To ja jestem odpowiedzialny za wynajem studia, sprzętu oraz rozwiązywanie problemów związanych z tym miejscem.

Chętnie pomagam innym. Potrafię poradzić sobie z różnymi zadaniami i zawsze staram się dać z siebie wszystko. Jeśli nie jestem w stanie czegoś zrobić samodzielnie, to znajdę kogoś, kto pomoże mi w realizacji moich celów. Wierzę, że każda sytuacja jest dla mnie wyzwaniem i nie boję się go podjąć. Mimo mojego młodego wieku jestem bardzo ambitny i staram się tworzyć pozytywną atmosferę wokół siebie.

Poza WSR

Jestem pilotem, operatorem, montażystą, człowiekiem biznesu, dziennikarzem, podróżnikiem, monocyklistą - człowiekiem orkiestrą. Interesuję się także transportem publicznym.

Zajmuję się różnymi rzeczami w zależności od mojego aktualnego nastroju, na przykład mogę polecieć samolotem wokół Warszawy, zrobić wypad na jeden dzień do Zakopanego lub zwiedzać opuszczone budynki w Warszawie.

Mam kanał na YouTube, którym zajmuję się w wolnym czasie. Kanał nazywa się Awizonosz i jestem znany pod tym pseudonimem.

Rzadko mam wolny czas, ale gdy tylko pojawia się okazja, staram się spędzać go ze znajomymi i nie ma dla nich nic dziwnego w tym, że dzwonię do nich w środku nocy.

Oceń:

Kacper Szmitka

  • Aktualnie 4.38/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.4/5 (37 głosów)