Ognisko WSR przy moście Poniatowskiego - 5 IX o 18:00

≡ 27 sierpień, 2015

Zapraszamy na wspólne świętowanie rozpoczynającego się roku szkolnego 2015/2016 już w najbliższą sobotę - 5 września 2015 r. od godziny 18:00. Ognisko, kiełbaski i doborowe towarzystwo w najmodniejszym ostatnio miejscu Warszawy - to chyba najlepsza rekomendacja!

Ognisko WSR przy moście Poniatowskiego - 5 IX 2015 r. od godziny 18:00

Koniec wakacji to zarazem początek roku w WSR. Aby więc uczcić zakończenie jednego i świętować początek drugiego zapraszamy wszystkich Słuchaczy, Studentów, Absolwentów, sympatyków i osób zainteresowanych naszą Szkołą na wspólne ognisko. Będą kiełbaski, muzyka, “nietrzeźwa drabinka” i oczywiście doborowe towarzystwo. Będzie okazja do integracji, odświeżenia znajomości, dowiedzenia się czegoś o Szkole z pierwszej ręki i po prostu wspólnej zabawy. Wedle wszelkich danych pogoda powinna obłaskawić nas zarówno brakiem upału jak i deszczu więc warunki szykują się idealne. Weźcie znajomych, przyjaciół, rodziny i spotkajmy się na plaży!

Kiedy?: 5 września 2015 r. (sobota) godzina 18:00
Gdzie?: Plaża przy Moście Poniatowskiego
Co zabrać?: Dobry humor, znajomych i coś do picia :)

Do zobaczenia!