≡ 06 październik, 2015

Staramy się zapewnić komfortowe warunki do nauki i ćwiczeń dla coraz większej rzeszy naszych Słuchaczy i Studentów, dlatego nasza siedziba przy Szolc-Rogozińskiego przechodzi gruntowną przebudowę. W związku z tym pragniemy zakomunikować pewne zmiany związane z organizacją pracy studia, działu marketingu i biura karier.

Nowa siedziba studia, działu marketingu i biura karier!

Nową siedzibą wymienionych jednostek WSR jest budynek przy ulicy Nugat 4 (obok Telepizzy). Bliska lokalizacja i nowa przestrzeń podniesie nie tylko standard naszej pracy ale przede wszystkim zapewni Słuchaczom i Studentom większy komfort oraz swobodę w dostępie do studia – docelowo planujemy wykorzystanie nowej siedziby na potrzeby dwóch studiów.

W połączeniu z rewitalizacją pomieszczeń przy Szolc-Rogozińskiego do Waszej dyspozycji oddane zostaną nowe, bardziej przestronne sale do zajęć oraz zyskacie większą dyspozycyjność studia telewizyjnego i fotograficznego.

Do nowej siedziby zapraszamy na wszystkie zajęcia opisane w planie jako odbywające się w Sali nr 11.

W semestrze jesienno-zimowym zajęcia, które będą odbywały się na Nugat 4 to:

wyświetl większą mapę