7 marca 2018 r. rozdamy Wam KLAPSY!

≡ 28 luty, 2018

Zapraszamy na KLAPSY 2018, czyli coroczny pokaz konkursowy filmów, które powstały w ramach specjalizacji filmowych naszej szkoły.

W tym roku zobaczymy aż 7 filmów:

W tym roku, poza konkursem, premierę będzie miała etiuda operatorska słuchaczki specjalizacji fotografia artystyczna i reklamowa - Natalii Strupiechowskiej, pt. DWA ŚWIATY.

KLAPSY 2018! Zapraszamy na wewnątrzszkolny przegląd filmowy. 7 marca 2018, godz. 17:00, sala nr 5

Jury, w skład którego wejdą wykładowcy specjalizacji filmowej WSR: Katarzyna Fürst-Wojtkowska, Paweł Gołębiowski, Łukasz Korwin, Piotr ModzelewskiArtur Waczko, tradycyjnie nagrodzi najlepsze filmy… KLAPSAMI.

W tym roku filmy będą oceniane w kategoriach: najlepsza reżyseria, scenariusz, zdjęcia, dźwięk oraz montaż. Przewidujemy również nagrodę publiczności, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w pokazie i gorących dyskusjach po każdym filmie, nie tylko całą społeczność naszej szkoły, ale także rodziny, przyjaciół i znajomych, a także osoby, które po prostu chciałaby nas poznać!

Oceń:

7 marca 2018 r. rozdamy Wam KLAPSY!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (4 głosy)