Krytycznie O Filmie z Magdaleną Felis - pokaz zamknięty

≡ 09 kwiecień, 2018

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na zamknięty pokaz filmów Słuchaczy i Studentów WSR pt. „Krytycznie Ofilmie”, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r. o godzinie 14:30 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Krytycznie OFilmie z Magdaleną Felis - 13 kwietnia 2018

Pokaz rozpocznie się o godzinie 14:30, dedykowany jest przede wszystkim twórcom filmów – po raz pierwszy Słuchacze i Studenci będą mogli obejrzeć swoje etiudy na dużym ekranie i poznają opinię eksperta nie związanego na co dzień z WSR. W rolę krytyka wcieli się Magdalena Felis z Warszawskiej Szkoły Filmowej – dziennikarka, redaktorka i realizatorka programów telewizyjnych, autorka wywiadów z wielkimi postaciami kina m.in. z: Davidem Lynch’em, Stephenem Frears’em, Andrzejem Wajdą, Juliet Binoche.

Publiczność w ciągu niecałych trzech godzin obejrzy siedem filmów zrealizowanych przez słuchaczy, studentów i absolwentów specjalizacji: realizacja oraz produkcja filmowa i telewizyjna. Co ciekawe produkcje są różnorodne gatunkowo – zarówno amatorzy komedii jak też mocnych trillerów znajdą coś dla siebie.

W programie znajdą się filmy:

1. „Spowiedź”
  2. „Nieosiągalny”
  3. „Świadomość”
  4. „Dom Sąsiada”
  5. „Nadzieja”
  6. „Artysta”
  7. „Help”

Pokaz ma charakter zamknięty i jest dedykowany słuchaczom WSR (zapraszamy przedstawicieli wszystkich specjalizacji) oraz twórców filmów.

Biogram Magdaleny Felis

Magdalena Felis Dziennikarka kulturalna, zwłaszcza od kina – ale z szerokim kontekstem muzycznym, lajfstajlowym i psychologicznym. Realizatorka i redaktorka programów telewizyjnych (Canal+, Polsat, Kino Polska, TVP Kultura, Wyborcza.pl), dokumentów z planów filmowych („Drogówka”, „W imię…”, „Papusza”) i kronik festiwalowych (T-mobile Nowe Horyzonty, Sopot Film Festival). Ma na koncie wywiady z wielkimi autorytetami kina, muzyki i sztuki, m.in. David Lynch, Stephen Frears, Aleksander Sokurov, Gustavo Santaolalla, Andrzej Wajda, Andrzej Chyra, Agata Buzek, Magdalena Cielecka czy Juliet Binoche. Skończyła Filologię Polską na UW. Współpracuje z Warszawską Szkołą Filmową. Gra na altówce. Mieszka w lesie.

Krytycznie O Filmie z Magdaleną Felis - pokaz zamknięty

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)