Rusza 6. edycja "Kina w Trampkach"!

≡ 29 maj, 2018

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w filmowym szaleństwie przy okazji pokazów, spotkań z twórcami i festiwalu w ramach Kina w Trampkach. Nasza obecność w tym roku nie ogranicza się jedynie do wsparcia medialnego - szkolimy młodych dziennikarzy realizujących festiwalową telewizją, a etiudy naszych Słuchaczy i Studentów biorą udział w konkursowym pokazie.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia wydarzenia na FB. Bogaty program imprezy na pewno pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Kino w Trampkach 2018

Zaczynamy już 7 czerwca od wydarzenia Warsaw Film Talent Camp. To międzynarodowe spotkanie ekspertów budujących i rozwijających rynek twórczości audiowizualnej dla dzieci i młodzieży, giełda pomysłów i przestrzeń wymiany doświadczeń. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim osobom na co dzień zajmującym się rynkiem kina dziecięcego – producentom, reżyserom i scenarzystom – ale też jest otwarte dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w branży, jak również dla tych, którzy zajmują się twórczością dla dzieci na innych polach.

W tym roku Warsaw Film Talent Camp koncentruje się na Belgii i belgijskiej perspektywie. Belgia jest koproducentem mniejszościowym bardzo wielu międzynarodowych produkcji (np. polsko-belgijska ko-produkcja “Another Day of Life”). Charakterystyczną cechą rynku belgijskiego jest również podział na Walonię i Flandrię – dwie strefy językowe, dwa fundusze filmowe – czy dwa podejścia do koprodukcji?

Podczas dwudniowego wydarzenia składającego się z konferencji i dnia warsztatowego skupiamy się na zagadnieniach takich jak:

Warsaw Film Talent Camp odbędzie się w dniach 7-8 czerwca 2018 roku w budynku Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego (Wałbrzyska 3/5; Warszawa).

Warto zobaczyć:

Rusza 6. edycja "Kina w Trampkach"!