Nabór prac na przegląd prac semestralnych WSR!

≡ 05 czerwiec, 2019

Co prawda trwa jeszcze sesja ale nie da się ukryć, że kolejny rok szkolny dobiega końca. Tradycyjnie więc ogłaszamy nabór na prac przegląd Waszych prac. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie do 15 czerwca 2019 r. Przypominamy też, że prace mogą zgłaszać zarówno autorzy jak i wykładowcy.

Przegląd prac semestralnych - zaczynamy nabór na wystawę!

Ten rok jest dla nas szczególny – obchodzimy 25. lecie działalności! Trwają prace nad przygotowaniem dużej, przeglądowej wystawy z ostatnich lat, zjazdu absolwentów i uroczystych obchodów. To wszystko czeka nas we wrześniu. W związku z tym charakter najbliższego, czerwcowego przeglądu prac będzie bardziej kameralny.

Wasze prace podziwiać będziemy w szkolnych murach, a po części oficjalnej zaprosimy Was do wspólnego świętowania w zaprzyjaźnionym New Vegas (szczegóły wkrótce). Mamy nadzieję, że część zgłoszonych prac znajdzie się także w puli wyróżnionych we wrześniu dzieł.

Nie będziemy prowadzić osobnego naboru prac na wrzesień, więc to ostania szansa, żeby zgłosić swoje grafiki, fotografie, animacje i filmy przed wrześniowym świętowaniem!

Nabór prac na przegląd prac semestralnych WSR!