Warszawska Szkoła Reklamy na festiwalu Etiuda & Anima 2019 w Krakowie

≡ 04 listopad, 2019

Wyjazd słuchaczy & studentów specjalizacji:

do Krakowa na MFF Eiuda & Anima 2019

Etiuda & Anima 2019

Poza jesiennym i wiosennym plenerami, na które jeździmy wszyscy wspólnie, raz w roku organizujemy dodatkowo wyjazdy specjalne, na ważne imprezy o wyspecjalizowanym, branżowym charakterze. W roku szkolnym 2019/20 słuchaczów i studentów specjalizacji filmowych oraz animacji, zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Festiwali Filmowym Etiuda & Anima, który odbędzie się w dniach 19-24 listopada 2019 w Krakowie. Podczas festiwalu macie możliwość obejrzenia wielu produkcji: nie tylko studenckich etiud, ale i profesjonalnych filmów, w tym oczywiście animowanych. A przede wszystkim uczestniczyć w spotkaniach, warsztatach i konferencjach towarzyszących Festiwalowi.

Szczegółowy program festiwalu znajdziecie tu: http://etiudaandanima.pl/program/

W szkolnym wyjeździe można wziąć udział w dwóch opcjach:

Za udział w wyjeździe zaliczamy słuchaczom i studentom tydzień praktyk zawodowych. Opiekunem wyjazdu jest Alicja Witkowska. Zapisy i wpłaty w sekretariacie szkoły (wyłącznie gotówkowe) przyjmujemy do 13 listopada 2019 r. (środa).

Zapraszamy!

Warszawska Szkoła Reklamy na festiwalu Etiuda & Anima 2019 w Krakowie