Zofia Kwiatkowska

Produkcja TV, 2013

Zaskakuje mnie teraz jak bardzo rozwinęłam się odkąd trafiłam do WSR. Nie chodzi tylko o wiedzę związaną z reklamą i filmem, którą zdobywałam w trakcie zajęć - zmieniło się moje postrzeganie świata.

Zofia Kwiatkowska Cezurą w moim życiu był staż jaki rozpoczęłam pod kierownictwem Artura Waczko w dziale marketingu po pierwszym semestrze nauki (2011/12). Zdałam sobie wtedy sprawę, że wszystko co mnie otacza, jest efektem pracy złożonej siatki ludzi. Uświadomiłam sobie wielopłaszczyznowość procesów projektowania, akceptacji i realizacji w których brałam udział.

Po zakończeniu nauki w WSR rozpoczęłam stałą pracę w dziale marketingu. Jestem pod wrażeniem jak w ciągu paru miesięcy zdołałam poszerzyć swoją percepcje –pracować nad kilkoma dużymi projektami na raz i pamiętać o wszystkich szczegółach.

W uporządkowaniu pracy bardzo pomocne były dla mnie wskazówki Anety Siejki. To ona pokazała mi standardy pracy w dużych korporacjach bardzo potrzebne w WSR. Nauczyłam się rozpisywać harmonogramy, określać priorytety i wyznaczać zadania.

Dzięki nauce i pracy w WSR zdobyłam wiedzę i umiejętności przydatne we wszystkich sferach życia. Każdy dzień to dla mnie lekcja cierpliwości i wytrwałości. Uświadomiłam sobie jak ważna jest skrupulatność, dbałość o szczegóły połączona z umiejętnością szerokiego spojrzeniem na całość zagadnienia. Nauczyłam się skupiać się nie na problemie lecz na jego rozwiązaniu, dążeniu do realizacji celów pomimo oporów materii.


Oceń:

Zofia Kwiatkowska

  • Aktualnie 3.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 3.0/5 (6 głosów)