Artur Witkowski

Realizacja filmowa i telewizyjna, od 2014

Nauka w szkole daje mi przede wszystkim doświadczenie oraz możliwość rozwoju moich pasji jakimi są film i fotografia.

Artur Witkowski O Warszawskiej Szkole Reklamy po raz pierwszy usłyszałem na targach szkół „Perspektywy”. Bardzo spodobała mi się oferta a zwłaszcza specjalizacje FOTO i RTV. Byłem na kilku dniach otwartych gdzie dowiedziałem się, jak wygląda nauka oraz co będę mógł robić po szkole.

W WSR podoba mi się luźna atmosfera oraz podejście nauczycieli do słuchaczy. Wykładowcy w jasny i klarowny sposób przekazują wiedzę, starają się podchodzić do każdego indywidualnie. Są młodzi co jest dodatkowym plusem szkoły ponieważ świetnie rozumieją się z słuchaczami. Nauka w szkole daje mi przede wszystkim doświadczenie oraz możliwość rozwoju moich pasji jakimi są film i fotografia.

Ulubionym wykładowcą jest Pan Artur Waczko. Sposób w jaki opowiada oraz jak „przeżywa” wszystko to co mówi sprawia, że słucha się go z zaciekawieniem i czasami sam nie wiem czy to co mówi jest prawdą czy stara się nas wkręcić.

Moją pasją jest film i fotografia, od czasu do czasu współpracuję z firmami z branży, jestem współwłaścicielem grupy ASP Film Group. Zdjęcia mojego autorstwa często można zobaczyć na stronach internetowych portali takich jak: Nowa Warszawa, Warszawa Nieznana lub Warsaw Insider. Ostatnio zdobyłem 1 miejsce w konkursie fotograficznym w kategorii natura organizowanym przez ASF. W przyszłości zamierzam dalej rozwijać swoją pasję i poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Moim marzeniem jest praca w TV jako operator kamery gdzie przebywałbym ciągle w centrum wydarzeń.


Oceń:

Artur Witkowski

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)