Magda Kwaśnik

Wizaż, od 2014

Najlepiej czuje się przy pracy na planach sesji zdjęciowych i tak też właśnie chciałabym pracować. Myślę, że w telewizji też bym odnalazła swoje miejsce.

Magda KwaśnikSzkołę znalazłam dzięki reklamom sponsorowanym na fb i wiele razy widziałam jej kampanie w metrze. Ze względu na różne wydarzenia w życiu, zrezygnowałam z nauki w Akademii Mokotowska, żeby móc się uczyć w WSR. I nie żałuje swojego wyboru.

Wizażem zajmuje się ponad dwa lata, wciągnęłam się w to podczas nauki w technikum teleinformatycznymi i uznałam, że to jest moja przyszłość. Do tej pory współpracowałam z wieloma świetnymi fotografami, jak i agencjami modelek. A na stałe współpracuje z Fotozawodowcem. :) Jednym z moich największych osiągnięć jest współpraca z dziewczynami z Top Model (Klaudia Strzyżewska, Honorata Wojtkowska, Ksenia Chlebicka) i makijaże dla takich aktorek jak Monika Mrozowska i Joanna Kurowska, mogę śmiało uznać za swoje osiągnięcia jak na krótki czas pracy na swoje portfolio.

Największą zaletą szkoły jest różnorodność przedmiotów dodatkowych, dzięki którym mogę nauczyć się więcej niż obejmuje mój program. Nie sądziłam, że spotkam tak niesamowitych ludzi, dzięki którym zajęcia stają się większą przygodą niż zwykle. Dzięki praktycznym zajęciom rozwijam swój warsztat o nowe techniki, a zajęcia z takich przedmiotów jak reklama audiowizualna i prasowa dają mi nowe spojrzenie na ich znacznie. Dzięki takim dziwnym zajęciom, które wiele osób może uważać za zbędne dla takiej specjalizacji jak moja, wiem jak powinnam postępować ze swoją ścieżką kariery i dobrze się zareklamować.

Ulubiony moment? Jest ich za dużo żeby wypisać! ale każde zajęcia przynoszą nowe ciekawe informacje, które w większości wykładowcy przekazują nam w postaci study-case-ów lub właśnie anegdot dzięki czemu je zapamiętujemy. :)


Oceń:

Magda Kwaśnik

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)