Sebastian Psikuta

Projektowanie graficzne, od 2015

W końcu zacząłem robić to, co lubię i szybko zauważyłem u siebie progres w rozwoju umiejętności graficznych.

Sebastian PsikutaWarszawska Szkoła Reklamy jest bardzo dobrym wyborem zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy poznali już podstawy. Przede wszystkim nie jest szkołą, która uczy tylko teorii, ale również przygotowuje do praktycznego wykorzystania swoich umiejętności, już od samego początku nauczania. WSR otworzyła mi drogę do rozwoju w kierunku graficznym. Jako jedna z nielicznych szkół posiada w ofercie specjalizację Projektowanie graficzne, która jest utrzymana na wysokim poziomie. Atmosfera jest tutaj wyjątkowo pozytywna, a nastawienie wykładowców bardzo przyjazne.

WSR nie była moją pierwszą szkołą. Wcześniej studiowałem budownictwo na Politechnice Warszawskiej i SGGW, ale nie mogłem się tam odnaleźć. Poszedłem na studia nie uwzględniając swoich pasji oraz zainteresowań. Dziś mogę śmiało oraz otwarcie powiedzieć, że to był duży błąd. Po czterech latach męczących studiów zdecydowałem się właśnie na WSR. W końcu zacząłem robić to, co lubię i szybko zauważyłem u siebie progres w rozwoju umiejętności graficznych. Wcześniej byłem samoukiem, ale w pewnym momencie taka metoda nauki przestała być skuteczna. WSR była więc dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Oprócz studiów udało mi się również zacząć pracę w dziale graficznym szkoły. Nabyte umiejętności pozwoliły mi znaleźć także drugą pracę, która uzupełniła mój etat. Decyzję o tym, że zaczynam na poważnie przygodę z grafiką podjąłem mniej więcej w sierpniu 2015 roku. Wtedy nie pomyślałbym, że w tym momencie będę już pracował w zawodzie. Po prostu postawiłem sobie cel i później twardo dążyłem do jego realizacji, a WSR mi w tym pomogła. Pozytywnie zaskoczyło mnie to, w jak krótkim czasie wszystko to się stało.


Oceń:

Sebastian Psikuta

  • Aktualnie 4.56/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.6/5 (27 głosów)