Specjalny dzień otwarty, 25 IV (sobota) - Scenariusz w reklamie

≡ 22 kwiecień, 2015

W najbliższą sobotę (25 kwietnia 2015 r.) o godzinie 12:00 zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty w WSR! Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi - prezes i założyciel Warszawskiej Szkoły Reklamy - Artur Waczko.

Szczególnie polecamy je osobom zainteresowanym produkcją filmową i reklamową. Podczas spotkania będziecie mieć unikalną możliwość uczestniczenia w postaniu kreacji reklamowej od poziomu założeń strategicznych do tworzenia kreatywnego scenariusza.

Poznacie znaczenie pomysłu i jego zapisu w realizacji zdjęć i przyszłym sukcesie na ekranie. Dowiecie się czym różni się proces produkcji fabularnej od reklamowej, a także przybliżymy Wam zasady budowy scenariusza. Wreszcie odpowiemy wspólnie na pytanie jak sprawić aby film reklamowy był był skutecznym narzędziem perswazji, a jednocześnie był postrzegany jako dzieło artystyczne.

Nie przegapcie!

Do zobaczenia 25 kwietnia (sobota) o godzinie 12:00siedzibie Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Specjalny dzień otwarty, 25 IV (sobota) - Scenariusz w reklamie