Noc Muzeów - 16 V 2015 r.

≡ 12 maj, 2015

Kolejny raz mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym fantastycznym i wyjątkowym wydarzeniu. Warszawska Szkoła Reklamy zaznaczy swoją obecność w dwóch miejscach na mapie tegorocznej edycji Nocy Muzeów.

Noc muzeów - 16 maja 2015 r.

Dzięki uprzejmości Urzędu Dzielnicy Ursynów, zaprezentujemy wystawę „Współczesne vs. przedwojenne reklamy prasowe”. Ekspozycja jest próbą ukazania różnic w projektowaniu reklam: współcześnie i w okresie międzywojennym. Przygotowali ją słuchacze Warszawskiej Szkoły Reklamy w oparciu o unikatowe materiały ze zbiorów Polskiego Muzeum Reklamy.

Zapraszamy także na pokaz finałowych filmów festiwalu filmowego „Klapsy WSR 2015”. Są to zróżnicowane tematycznie etiudy realizowane przez studentów i słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy wyświetlanie wcześniej w ramach pokazu konkursowego w Mazowieckim Instytucie Kultury. Pokaz w sali Konferencyjnej im. Juliana Ursyna Niemcewicza.

Ekspozycja i pokaz filmów będą dostępne dla zwiedzających do godziny 1:00 w nocy.

Kolejną okazją do spotkania z WSR będą atrakcje przygotowane przy współpracy z zaprzyjaźnionym Teatrem Kamienica. W legendarnym już tramwaju przed wejściem do Teatru oraz w Sali Kolumnowej organizujemy wystawę prac naszych Słuchaczy i Studentów. Są to dzieła z zakresu grafiki komputerowej, malarstwa cyfrowego, a także projektowania 3D oraz fotografii artystycznej i reporterskiej. Prezentują one twórczą stronę działalności szkoły i samych Słuchaczy, która obok użytkowej i reklamowej należy do najważniejszych filarów naszej aktywności. Prezentowane prace są udokumentowaniem wytężonej pracy i twórczej pasji naszych podopiecznych w ostatnim roku.

Wszelkie atrakcje będą dostępne dla zwiedzających do 1:00 w nocy.

Serdecznie zapraszamy!

Warto zobaczyć:

Noc Muzeów - 16 V 2015 r.