WSR na gali finałowej prestiżowego konkursu Discover Europe! - 23 V 2015 r.

≡ 28 maj, 2015

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako partner w międzynarodowym konkursie fotograficznym Discover Europe organizowanym przez Erasmus Student Network Poland.

W ramach współpracy Warszawska Szkoła Reklamy zorganizowała warsztaty fotograficzne i ufundowała Nagrody specjalne WSR – semestralne kursy kompetencyjne. W składzie jury konkursu znalazł się prezes i założyciel WSR - Artur Waczko.

Europe w Hotelu Novotel - Gala Finałowa fot. Piotr Kasza

Uroczysta gala finałowa konkursu odbyła się 23 maja w hotelu Novotel w Warszawie. W programie znalazła się prezentacja działalności ESN Polska. Przedstawiciele jury, Artur Waczko i Maja Sontag opowiedzieli o przebiegu obrad jury i kryteriach wyboru finałowych prac. Wydarzenie zostało okraszone recitalami muzycznymi.

Głównym punktem wieczoru było wręczenie nagród w czterech kategoriach. Pierwsze miejsce w kategorii “My Europe my home” zdobyła reprezentantka WSR na drugim roku Fotografii - Karolina Malinowska. Gratulujemy!

Wyróżnieni Specjalnymi Nagrodami WSR zostali:

Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom!

WSR na gali finałowej prestiżowego konkursu Discover Europe! - 23 V 2015 r.