Bezpłatne warsztaty z Digital Paitingu w ramach Dni Otwartych w WSR!

≡ 08 czerwiec, 2015

Tuż po tradycyjnej części dni otwartych, dla wszystkich chętnych, odbędą się bezpłatne warsztaty z Digital Paitingu, które poprowadzi Alina Skiba – malarka, reżyser i producent filmów animowanych, a także wykładowca WSR i szkoleniowiec.

Digital Paiting uczy kompozycji, wartości i przekazu koloru, rozwija wyobraźnię, pozwala realizować autorskie pomysły oraz przetwarzać zdjęcia w dowolny sposób. Prócz tego, daje umiejętności stworzenia własnej wizytówki, ulotki, obrazka, ilustracji, plakatu, kolażu i każdej formy artystycznej.

Celem warsztatów z Digital Paitingu jest poszerzenie wiedzy na temat tej wyjątkowej formy tworzenia. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną różne techniki wyrazu artystycznego, które można połączyć z umiejętnościami związanymi z budowaniem wizualnych treści reklamowych.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak opanować malarstwo i rysunek w komputerze bez względu na zdolności artystyczne oraz doświadczenie w sztuce.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 13 czerwca 2015 godz. 12:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Bezpłatne warsztaty z Digital Paitingu w ramach Dni Otwartych w WSR!