≡ 11 czerwiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy oraz Mazowiecki Instytut Kultury serdecznie zapraszają na posemestralną wystawę prac Studentów i Słuchaczy WSR. Wernisaż odbędzie się 17 czerwca 2015 o godz. 19:00 przy ulicy Elektoralnej 12 w Warszawie. Ekspozycja jest podsumowaniem osiągnięć w semestrze wiosenno-letnim bieżącego roku.

Mistrz i uczeń - Sylwia Giżka

Na czerwcową wystawę posemestralną złożą się: klasyczne dzieła plastyczne (takie jak obrazy, szkice i rysunki) oraz nowoczesne formy wyrazu: fotografie, grafiki komputerowe, fotomontaże, malarstwo cyfrowe, a także animacje. Odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć również projekty reklam prasowych. Dla zainteresowanych sztuką filmową zostanie zorganizowany pokaz etiud filmowych, będący częścią projektu Mini Klapsów WSR.

Posemestralna wystawa WSR - 17 VI 2015

To już druga wystawa, realizowana we współpracy z Mazowieckim Instytutem Kultury. Pierwszą wystawę można było podziwiać zimą (wernisaż odbył się 17 lutego 2015 r.). Instytucja MIK-u wspiera i promuje działalność Szkoły w zakresie rozwoju kultury i sztuki wśród młodzieży.

Serdecznie zapraszamy!