Personal Branding - bezpłatne warsztaty w ramach Dni Otwartych WSR. Zapraszamy 18 VI 2015 o godz. 17:00!

≡ 10 czerwiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką w WSR na Dni Otwarte. Czerwcowym spotkaniom towarzyszy cykl tematycznych warsztatów. 18 czerwca (czwartek) o godzinie 17:00, odbędzie się drugie spotkanie, które rozpocznie się od prezentacji szkoły. Chwilę później, później uczestnicy będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach Personal Brandingu, które poprowadzi Aneta Siejka.

Celem warsztatu z Personal Brandingu jest odnalezienie odpowiedzi na pytanie: jak wykreować markę osobistą? Spotkanie ma pomóc w odnalezieniu się w nowoczesnych kanałach komunikacji. Aneta Siejka, wykładowca z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, pracownik wielu domów mediowych (m.in. Starcom Media, Vest Group, OMD Poland) podpowie w jaki sposób prezentować się w mediach społecznościowych oraz jakich błędów unikać, by osiągnąć sukces zawodowy.

Serdecznie zapraszamy!

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 18 czerwca 2015 godz. 17:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.