You Tube - z czym to się je? Bezpłatne warsztaty już 16 VII o godz. 17:00

≡ 10 lipiec, 2015

Czy chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z You Tube’m? Jeżeli tak, to już 16 lipca o godzinie 17:00 w Warszawskiej Szkole Reklamy, w ramach Dnia Otwartego odbędą się warsztaty. Gościem specjalnym będzie Karol Paciorek prowadzący m.in. kanał „Lekko stronniczy”.

Dzień Otwarty i warsztaty z You Tube. 16 lipca 2015

Warsztaty będą zawierały kilka ciekawych punktów. Wędrówkę po krętych drogach rozpoczniemy od wiedzy teoretycznej, która pomoże nam postawić pierwsze kroki podczas tworzenia własnego kanału tematycznego. Kolejnym etapem You Tubowej podróży będzie odpowiedzenie na pytania: jak dobierać gości i w jaki sposób skutecznie promować program? Na koniec prowadzący odpowiedzą na kluczowe pytanie: czy można na tym zarobić?

Ważnym elementem warsztatów będzie pokazanie, jak powinno się rozmawiać z rozmówcami, w tym przypadku z politykami, a także jak tego robić nie należy. Oczywiście nauka ta poparta będzie przykładami i ćwiczeniami.

Życie byłoby nudne, gdyby nie było w nim niespodzianek! Dlatego, prowadzący przygotowali dla uczestników małą kompilację opowiadań o niezaplanowanych sytuacjach podczas nagrywania programów.

Jeśli uczestników warsztatów będą nurtowały pytania, znajdzie się również czas na wyjaśnienie tego, co niejasne. Bo, jak powiedział kiedyś klasyk: Kto pyta, nie błądzi!

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 16 lipca 2015 godz. 17:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Zdjęcia pamiątkowe uczestników warsztatu „YouTube - z czym to się je?”

YOU TUBE - z czym to się je? Dzień Otwarty 16 lipca 2015. Fot. Krystian Kielski Zdjęcie pamiątkowe z warsztatów pt. YouTube - z czym to się je? Fot. Krystian Kielski
Oceń:

You Tube - z czym to się je? Bezpłatne warsztaty już 16 VII o godz. 17:00

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)