Charakteryzacja - bezpłatne warsztaty - 23 VII 2015 r.

≡ 14 lipiec, 2015

Rany postrzałowe, cięte i szarpane, poobrywane paznokcie, zmiana wieku w ciągu godziny… Takimi tematami zajmują Słuchacze na kierunku Wizaż i Charakteryzacja. Kierunek ten cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego już 23 lipca 2015 r. (czwartek) w ramach Dni Otwartych w WSR odbędą się bezpłatne warsztaty charakteryzacji.

Dzień Otwarty i warsztaty charakteryzacji. Lipiec 2015

O godzinie 17:00, tradycyjnie, przedstawiciele WSR opowiedzą o Warszawskiej Szkole Reklamy a także o Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Uczestnicy będą mogli się dowiedzieć jak wygląda oferta edukacyjna szkoły, jak jest skonstruowany plan zajęć, zapoznają się z ofertą kursów oraz zajrzą do sal, w których na co dzień odbywają się zajęcia.

Po prezentacji szkoły odbędą się bezpłatne warsztaty z charakteryzacji, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska - charakteryzatorka i wizażystka pracująca przy programach telewizyjnych oraz sesjach zdjęciowych realizowanych między innymi na potrzeby TVN Style, TV4, TV Polonii, Twojego Stylu, Glamour, Boutique, Elite Models czy Orange Models.

Agnieszka zrobi krótki pokaz, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak samodzielnie wykonać ranę postrzałową, czy ciętą. Omówi narzędzia, które są jej potrzebne w pracy oraz produkty, bez których charakteryzator nie mógłby się obejść. Po pokazie każdy uczestnik warsztatów będzie miał szansę wykonać ranę postrzałową (na sobie lub modelu z którym się pojawi).

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 23 lipca 2015 godz. 17:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Oceń:

Charakteryzacja - bezpłatne warsztaty - 23 VII 2015 r.

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)