Slow art events - zwolnij tempo

≡ 17 lipiec, 2015

Filozofia SLOW LIFE wskazuje jak wiele tracimy na rzecz szybkiego tempa życia i wszechobecnego konsupcjonizmu. Dotyczy to zdrowia, pracy, relacji międzyludzkich oraz samej jakości przeżywanych dni. Warto na chwilę zwolnić i złapać oddech. Dlatego włączamy się aktywnie do promocji tego nurtu i zapraszamy na cykl wydarzeń pod wspólną nazwą SLOW ART EVENTS.

Slow Art Events 2015

Już niebawem - w piątek 24.07 - rusza konkurs na projekt kreatywnego muralu pod hasłem „slow art“, który wymalujemy pod koniec sierpnia w kultowych Pawilonach przy Nowym Świecie w Warszawie. Dla autora zwycięskiego projektu przygotowaliśmy nagrodę - tablet graficzny oraz pakiet zajęć z obsługi programów graficznych w WSR. Mamy nadzieję, że zmotywuje to młodych artystów tworzących do tej pory „do szuflady“, do tego, by ujawnili swój talent i wzbogacili przestrzeń miejską artystyczną energią.

Kolejnym wydarzeniem z cyklu SLOW ART EVENTS będzie cykl spotkań dla początkujących grafików w klubokawiarni Kubek i Ołówek, które odbędą się pod koniec sierpnia (datę podamy już wkrótce). Zajęcia poprowadzi Sylwia Giżka - grafik i wykładowca w Warszawskiej Szkole Raklamy. Jak stawiać pierwsze kroki w branży? Jak się promować? Jakich błędów unikać? Te pytania zadaje sobie większość początkujących zawodowców, a my znamy na nie odpowiedź. Na spotkania będziemy zapraszać doświadczonych grafików, którzy opowiedzą o swojej pracy i drodze do sukcesu.

Było coś dla ducha, teraz coś dla ciała. Ostatnim elementem cyklu SLOW ART będzie rajd rowerowy w sobotę 8.08. Trasa wieść będzie m. in. szlakiem zaprzyjaźnionych klubokawiarni gdzie znajdują się galerie z pracami naszych Studentów i Słuchaczy. Będzie to okazja do aktywnego odpoczynku i uzupełnienia płynów przed dalszą drogą. Rajd zakończymy wspólnym ogniskiem na plaży pod mostem Poniatowskiego.

Daj się porwać Slow Art Events!

Slow art events - zwolnij tempo