Kocham Kino - współpraca z Multikinem

≡ 21 lipiec, 2015

Wakacje już prawie na półmetku. W Warszawie rozkwitają inicjatywy związane z promocją sztuki filmowej - zarówno plenerowe, jak też te, w tradycyjnym kinie. Już 30 lipca 2015 w Multikinie odbędzie się inauguracja wyjątkowego cyklu “Kocham Kino w Multikinie”.

Inicjatywa „Kocham Kino w Multikinie” powstała w 2013 roku. Warszawska Szkoła Reklamy została zaproszona do współpracy przy tegorocznej edycji. To nie pierwszy projekt, który będziemy realizować wspólnie z Multikinem - od kilku lat pracujemy przy Nocy Reklamożerców oraz Akademii Filmowej.

Kocham Kino w Multikinie - współpraca WSR z siecią Multikino

W nadchodzącej edycji “Kocham Kino w Multikinie”, będziemy odpowiedzialni za obsługę techniczną oraz organizację dyskusji między gośćmi zapraszanymi na pokazy a publicznością. Cykl nie opiera się tylko na seansach filmowych, jest też doskonałą okazją do wymiany zdań w gronie twórców filmowych oraz krytyków. Co miesiąc w innym mieście spotkania prowadzi Grażyna Torbicka - ambasadorka dobrego kina, od lat związana z cyklem „Kocham Kino“.

Pierwsze spotkanie tegorocznej edycji będzie połączone z przedpremierowym pokazem filmu „Amy“, który opowiada historię tragicznie zmarłej gwiazdy muzyki Amy Winehouse.

Zainteresowanych otrzymaniem darmowej wejściówki zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej. Zaglądajcie również na naszego Facebooka oraz konto na Instagramie.

Oceń:

Kocham Kino - współpraca z Multikinem

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)