Bezpłatne warsztaty fotografii produktowej - 30 VII 2015

≡ 29 lipiec, 2015

Cykl lipcowych Dni Otwartych Warszawskiej Szkoły Reklamy dobiega końca. Ostatnie, bezpłatne zajęcia będą dotyczyły zagadnień fotografii produktowej i odbędą się 30 lipca 2015 (czwartek). Zajęcia poprowadzi wieloletni praktyk i wykładowca WSR - Michał Zagórny.

Tak jak w przypadku poprzednich spotkań, zainteresowanych nauką w WSR zapraszamy na godzinę 17:00. Przedstawiciel Szkoły opowie o poszczególnych specjalizacjach, rekrutacji oraz oprowadzi po salach wykładowych i ćwiczeniowych.

Po prezentacji wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Michał Zagórny. Będzie to doskonała okazja by sprawdzić wyposażenie studia i odkryć tajniki pracy przy profesjonalnej sesji produktowej.

Warsztaty fotografii produktowej. 30 lipca 2015, fot. credit: pexels.com, licence: CC BY 4.0

Fotografia produktowa nie ogranicza się do packshotów na portale aukcyjne. To przede wszystkim warsztat z oświetlenia studyjnego - jego rodzajów i umiejętnego wykorzystania. To także praca z produktem i wykorzystywanym tłem. Wreszcie to sztuka kompozycji i właściwej obróbki.

Możliwe, że Wasza droga pójdzie dalej inną ścieżką lecz na pewno podstawy, które poznacie podczas warsztatów pozwolą Wam pewniej stawiać pierwsze kroki w branży. I nie ważna czy dysponujecie aktualnie najnowszym sprzętem czy starym aparatem po dziadku. Najważniejsze jest Wasze wyczucie i znajomość technik pracy w studiu i plenerze - tego Was nauczymy!

Mile widziane osoby z własnymi aparatami.

Miejce: Warszawska Szkoła Reklamy, ul. Szolc-Rogozińskiego 3
Termin: 30 lipca 2015 godz. 17:00

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Bezpłatne warsztaty fotografii produktowej - 30 VII 2015