Festiwal tłuczenia talerzy 2015

≡ 05 październik, 2015

Festiwal tłuczenia talerzy to cykliczna impreza, ciesząca się sporym zainteresowaniem.

#odzłośćsię! - to szansa by się wykrzyczeć, zdjąć maskę uprzejmości i wyzwolić się spod konwenansów. Na talerzach możecie pisać, rysować - wyrazić to, co Was wkurza, czego się obawiacie, co mąci Wam w życiu. Wszystko to z wielkim hukiem pójdzie w drobny mak. Natychmiastowy efekt potwierdza 100% uczestników, a 99,9% kobiet i mężczyzn nie wymieniłoby tego festiwalu na nic innego. Weźcie, więc pod pachę swoich znajomych, partnerów i każdego, komu Waszym zdaniem od złoszczenie się jest potrzebne.

Festiwal tłuczenia talerzy

Pod hasłem „#odzłośćsię!” spotykamy się po raz trzeci i tłuczemy aż miło! Przyjdź 10 października (od 14:00 do 16:00) do Alternatywa Cafe Marszałkowska przy placu Unii Lubelskiej i przeżyj coś naprawdę intensywnego.

Talerze już czekają Wpadnijcie koniecznie!

Zapraszają sklep Nic Podobnego, Alternatywa Cafe i Warszawska Szkoła Reklamy.

W związku z festiwalem WSR zaprasza na konkurs.

Napisz jak radzisz sobie ze złością i wyślij zgłoszenie do południa w piątek, 9 X 2015 r. na marketing@szkolareklamy.pl podając swoje imię, nazwisko i numer telefonu.

Na autorów najciekawszych wypowiedzi czekają podwójne kupony na sobotni festiwal w Alternatywa Cafe, ul.Marszałkowska 2.

Festiwal tłuczenia talerzy 2015 - wideorelacja:

Festiwal tłuczenia talerzy 2015