Moje córki Krowy - Kocham Kino w Multikinie i konkurs

≡ 18 styczeń, 2016

Kocham Kino w Multikinie to cykl seansów i dyskusji przeznaczonych dla wszystkich pasjonatów kina. Warszawska Szkoła Reklamy bierze w nim czynny udział jako organizator prelekcji w Multikinie Ursynów. Naszymi gośćmi są filmoznawcy, aktorzy, reżyserzy i producenci, którzy odsłaniają przed publicznością nieznane aspekty prezentowanych filmów. Często możecie spotkać tam również prezesa WSR, Artura Waczko, z charyzmą przedstawiającego własny punkt widzenia na pokazywane produkcje.

W ramach cyklu mieliśmy m.in. przyjemność obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu Moje córki Krowy i gościć Zbigniewa Domagalskiego, producenta i Marię Dębską, odtwórczynię roli Zuzi.

Kolejne Kocham Kino w Multikinie już w lutym, a tymczasem konkurs dla naszych słuchaczy:

Napiszcie, jaki film chcielibyście zobaczyć w ramach cyklu i zaproponujcie wymarzonych gości. Odpowiedzi ślijcie na marketing@szkolareklamy.pl, a dwie najciekawsze nagrodzimy podwójnymi wejściówkami na ENEMEF z polskim kryminałem, który odbędzie się 22 stycznia 2016 roku o godzinie 22:00. W trakcie seansu zobaczycie długo wyczekiwany film: Pitbull. Nowe porządki!

Moje córki Krowy - Kocham Kino w Multikinie i konkurs