WSR po raz drugi na targach w Mińsku

≡ 19 luty, 2016

Po zeszłorocznym debiucie postanowiliśmy przypomnieć o sobie licealistom z Białorusi. W dniach 11-13 lutego gościliśmy na targach edukacyjnych “Wykształcenie i kariera” odbywających się w stołecznym Pałacu Sportu.

Poza miejscowymi uczelniami prezentującymi swoją ofertę, podczas imprezy przyszli studenci mogli poznać także możliwości studiowania w Niemczech, Wielkiej Brytanii, na Łotwie czy w Czechach. Najliczniej reprezentowane były jednak polskie uczelnie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przy naszym stoisku pojawiło się wielu chętnych, dlatego liczymy, że wkrótce spotkamy się ponownie w WSR.

Dla odwiedzających targi przygotowaliśmy loterię z nagrodami rzeczowymi. Gratulujemy zwycięzcom! :)

WSR po raz drugi na targach w Mińsku