Zapraszamy na Perspektywy 2016

≡ 23 luty, 2016

W dniach 26-27 lutego odbędzie się jubileuszowa, bo już XXV edycja Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016. W tym roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie swoje stoiska wystawi blisko sto szkół średnich i wyższych z całej Polski, a także przedstawiciele uczelni zagranicznych m.in. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Hiszpanii, Danii czy Stanów Zjednoczonych. Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć również delegacji Warszawskiej Szkoły Reklamy, która przedstawi zainteresowanym maturzystom swoją ofertę edukacyjną.

Perspektywy 2016

Nowością tegorocznej edycji będzie Salon Idei w ramach, którego odbędzie się szereg spotkań i konsultacji dla młodzieży szkolnej. Również i w tej części targów zaznaczymy swoją obecność dwoma warsztatami prowadzonymi przez Andrzeja Sągina. Pierwszego dnia przeprowadzi on trening osobowości oraz przegląd rynku pracy, a dzień później opowie o perspektywach pracowania w branży reklamowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rozwijaniem swoich praktycznych umiejętności.

Szczegółowe informacje na temat wykładów znajdziecie poniżej:

Temat wykładu: Jaką szkołę mam wybrać, kim być, czego się uczyć? Trening osobowości i przegląd rynku pracy - prezentacja Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Prowadzący: Andrzej Sągin
Termin: 26.02.2015, godz. 12:30 - 13:30
Miejsce: sala Mikołajskiej

Temat wykładu: Perspektywy pracy w branży reklamowej. Zarabiaj w najlepiej płatnych branżach w Polsce! - prezentacja Warszawskiej Szkoły Reklamy.
Prowadzący: Andrzej Sągin
Termin: 27.02.2015, godz. 11:15 - 12:15