WSR wita klientów Multikina Ursynów!

≡ 30 marzec, 2016

W ostatnich dniach drzwi wejściowe do ursynowskiego Multikina przyozdobione zostały grafiką Warszawskiej Szkoły Reklamy. Oczom klientów odwiedzających kino ukazuje się pięć postaci znanych już ze styczniowej kampanii, czyli Joker, Napoleon, Frida Kahlo, Mona Lisa oraz Merilyn Monroe. Osobistości nawołują do zmiany dotychczasowej uczelni na najlepszą szkołę branżową w Polsce, która pozwala młodym ludziom umocnić swoją pozycję na rynku pracy, dzięki nabyciu praktycznych umiejętności i kluczowych kompetencji. Ponadto na drzwiach znaleźć można także listę wszystkich dziewięciu specjalizacji WSR oraz czołowych trzydziestu przedmiotów.

To już kolejna forma współpracy z Multikinem Ursynów. Od września 2014 nasze grafiki zobaczyć można również w toaletach multipleksu. Współpracujemy również przy organizacji cyklicznego projektu “Kocham Kino”, w którego trakcie uczestnicy mogą podzielić się swoimi wrażeniami po obejrzanym seansie z zaproszonymi krytykami filmowymi, filmowcami i znawcami poruszanej tematyki.

Multikino Ursynów Multikino Ursynów Multikino Ursynów Multikino Ursynów Multikino Ursynów Multikino Ursynów

WSR wita klientów Multikina Ursynów!