Startuje projekt "Ramię w Ramię o Reklamie"

≡ 11 kwiecień, 2016

15 kwietnia 2016 r. o godzinie 18:00 w Warszawskiej Szkole Reklamy odbędzie się pierwsza edycja “Ramię w Ramię o Reklamie”. Jest to nowy cykl spotkań organizowany przez agencję kreatywną SlowArt przy współudziale Newspoint zajmującego się kompleksowym monitoringiem mediów. W ramach tego wydarzenia wspólnie obejrzymy i omówimy najnowsze polskie kampanie reklamowe.

Ramię w Ramię o Reklamie

Tego wieczoru na Szolc-Rogozińskiego pojawią się eksperci z branży reklamowej. Oprócz prezesa WSR Artura Waczko będą to:

Zawieszasz oko na reklamach? Komentujesz je pod nosem? U nas kampanie reklamowe masz jak na dłoni, więc możesz mówić, co tylko ślina na język przyniesie. Wysłuchają Cię ludzie, którzy na kreacji zjedli zęby. Stawiamy czoła spotom zapierającym dech w piersiach i tym, których mamy powyżej uszu. Wtykamy nos w nieswoje reklamy i wspólnie się nad nimi głowimy. Oko w oko z ekspertami. Ramię w ramię o reklamie.

Zapraszamy w najbliższy piątek o godzinie 18:00 wszystkich studentów i słuchaczy, ale także absolwentów i wszystkich pasjonatów reklamy!

Startuje projekt "Ramię w Ramię o Reklamie"