Wkrótce letnia Wystawa Semestralna - czerwiec 2016 r.

≡ 19 maj, 2016

Znany jest już termin kolejnej wystawy Warszawskiej Szkoły Reklamy. Wernisaż podsumowujący twórczą działalność Słuchaczy i Studentów w semestrze wiosenno-letnim 2015/2016 odbędzie się w piątek 24 czerwca.

Letnia Wystawa Semestralna 2016

Tymczasem już teraz zapraszamy Was do wysyłania swoich fotografii, obrazów, rysunków, animacji, prac multimedialnych, projektów reklam, zdjęć rzeźb i innych form twórczości artystycznej, w których spełniacie się na co dzień w naszej szkole. Zachęcamy Was, tym bardziej że wydarzenie odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury — nowoczesnym ośrodku edukacji kulturalnej, promującym wybitne zjawiska artystyczne. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności szerokiej publiczności, która każdego miesiąca odwiedza Instytut. Wierzymy, że promując w ten sposób Waszą twórczość, dajemy Wam bodziec do dalszego rozwoju.

Wystawa semestralna odbywa się w ramach cyklu Mistrz i Uczeń, podczas którego przejawy Waszego talentu zestawiamy z dorobkiem artystycznym doświadczonego wykładowcy.

Tym razem jednak rolę Mistrza chcielibyśmy powierzyć absolwentom WSR. Czekamy więc na Wasze prace, które udało Wam się zrealizować po ukończeniu szkoły.

Informacje, które pomogą Wam zgłaszać pliki:

Wkrótce letnia Wystawa Semestralna - czerwiec 2016 r.