23 lipca 2016 r. o 12:00 zapraszamy na Dzień Otwarty: Zagraj z prezesem WSR o wpisowe!

≡ 19 lipiec, 2016

W sobotę 23 lipca 2016 r. w Warszawskiej Szkole Reklamy odbędzie się pierwszy z serii wakacyjnych Dni Otwartych. Jego gospodarzem będzie Artur Waczko - założyciel WSR i jej prezes. O godzinie 12:00 powita przybyłych gości i oprowadzi ich po budynku szkoły.

Każdy będzie mógł zapoznać się z profesjonalnym wyposażeniem, z jakiego korzystają na co dzień nasi studenci i słuchacze. To unikalna możliwość odwiedzenia wszelkich szkolnych zakamarków - od nowoczesnych sal komputerowych, wykładowych i konferencyjnych, aż po liczne pracownie specjalistyczne, na czele z ciemnią fotograficzną czy pracownią malarską. Dzień Otwarty to również okazja do przekonania o jedynym w swoim rodzaju klimacie WSR - artystycznym duchu panującym w jej murach, koleżeńskich relacjach z kadrą, a także przyjaznym sekretariacie.

Prezes Artur Waczko przedstawi ofertę edukacyjną szkoły, opowie dlaczego warto do nas dołączyć i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Kiedy już Was wszystkich przekona, zrobi się poważnie. Najodważniejsi będą mieli szansę podjąć rękawice rzuconą przez Pana Artura i zmierzyć się z nim w piłkarzyki. A stawka tych pojedynków będzie niemała - zagracie o wpisowe do szkoły! Czy uda Wam się wygrać i zostać zwolnionym z opłaty 300 zł? Piłeczka leży po Waszej stronie!

23.07.2016 Dzień Otwarty WSR

Dobrą informację mamy też dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie mogą lub obawiają się pojawić tego dnia na Szolc-Rogozińskiego. Kolejne terminy Dni Otwartych zaplanowane zostały już na 28 i 30 lipca. Wkrótce więcej informacji na ich temat. Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie internetowej i naszym Facebooku!

Warto zobaczyć

Oceń:

23 lipca 2016 r. o 12:00 zapraszamy na Dzień Otwarty: Zagraj z prezesem WSR o wpisowe!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)