10 września 2016 r. o 12:00 - Dzień Otwarty: produkcja spotów reklamowych

≡ 01 wrzesień, 2016

W przyszłą sobotę o godzinie 12:00 w ramach Dnia Otwartego przeprowadzony zostanie wykład z myślą o wszystkich zainteresowanych specjalizacjami filmowymi w Warszawskiej Szkole Reklamy.

Dzień Otwarty 10 września 2016 r. - Produkcja spotów reklamowych (Katarzyna Lachowicz)

O specyfice pracy w branży opowie Katarzyna LachowiczMniam.tv. Na bezpłatnym wykładzie będzie można dowiedzieć się jaką funkcję pełni dom produkcyjny w tworzeniu reklamy telewizyjnej. Nasz ekspert podpowie jak realizować spoty najwyższej jakości, zaprezentuje najciekawsze projekty i odpowie na wszelkie pytania osób rozważających pracę przy produkcji filmowej.

Wykład poprzedzony będzie prezentacją oferty edukacyjnej naszej szkoły, w której możecie wybrać między innymi takie specjalizacje jak Produkcja Filmowa i Telewizyjna czy Realizacja Filmowa i Telewizyjna. Dzień Otwarty to oczywiście także doskonała okazja do zapoznania się z pozostałymi specjalizacjami szkoły, jej wyposażeniem, ofertą edukacyjną oraz wyjątkową atmosferą.

Katarzyna Lachowicz

Katarzyna LachowiczAbsolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. W branży reklamowej wystartowała w 1993 w ITI McCann Erickson, później pracowała w Euro RSCG, Upstairs, Young & Rubicam i ponownie Euro RSCG (obecnie Havas Worldwide Warsaw), - gdzie spędziła 12 lat jako szef działu Produkcji TV. Kolejne 3 lata piastowała stanowisko Dyrektor Zarządzającej Dream Studios w dziale produkcji TV, print, DTP, studiofoto, video i studio dźwiękowym. Od 1 czerwca 2016 roku została Dyrektorem Zarządzającą domu produkcyjnego MNIAM.TV — studio specjalizującego się w tabletop, czyli szeroko rozumianej prezentacji produktu.

Serdecznie zapraszamy na Szolc-Rogozińskiego 3!

Warto zobaczyć:

10 września 2016 r. o 12:00 - Dzień Otwarty: produkcja spotów reklamowych