Run or Death! Morderczy maraton z zombie w naszym wykonaniu!

≡ 18 październik, 2016

29 października 2016 r. Restauracja Dziki Zakątek przy ul. Chlubnej 1 A zamieni się w istną “wylęgarnię” żywych trupów. Tego dnia odbędzie morderczy bieg z udziałem zombie przygotowanych przez uczniów ze specjalizacji wizaż i charakteryzacja (będących pod opieką wykładowców Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH)

Specjalizacja wizaż i charakteryzacja stworzy zombie na Run or Death. 29.10.2016

Run or Death to maraton inny niż wszystkie. Zawodnicy będą biegli na czas, ale podzieleni na 150. osobowe grupy. Każdy uczestnik wyposażony zostanie w cztery szarfy symbolizujące życia - zadanie polega na tym, aby pokonać ponad pięć kilometrów i przeżyć. Trasa wyścigu wytyczona jest w “Trupim Lesie”, w którym grasują całe hordy zombie. Brzmi nieźle? To jeszcze nie wszystko! Żywych trupów będzie więcej niż biegaczy w lesie, więc utrzymanie się przy życiu nie będzie takie łatwe.

Słuchacze ze specjalizacji wizaż i charakteryzacja od początku roku szkolnego przygotowują się do tego eventu. Ich zadaniem będzie przygotowanie charakteryzacji dla 175 żywych trupów. Czas jaki mają na wykonanie zadania to tylko pięć godzin! Agnieszka Wojciechowska wykładowca SWiCH, dba o wizerunek zombie i ze stoperem mierzy czas wykonania jednej charakteryzacji. Myślicie że nam się uda wykonać to mordercze zadanie?

Zapisy na Run or Death ciągle trwają - możesz biec, ale możesz też zagrać zombie i sprawdzić w jaki sposób nasi uczniowie przygotują charakteryzację. Wybór należy do Ciebie!

PS. Dla tych którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu mamy dobrą wiadomość - spodziewajcie się relacji fotograficznej oraz filmowej. Grupa Slow Art jedzie z nami!

Warto zobaczyć:

Run or Death! Morderczy maraton z zombie w naszym wykonaniu!