14 stycznia 2017 r. o 12:00 - Dzień Otwarty: Rzucamy światło na Adobe Lightroom

≡ 03 styczeń, 2017

W sobotę 14 stycznia 2017 r. (sobota) o 12:00 odbędzie się drugi tegoroczny Dzień Otwarty, przeznaczony dla osób zainteresowanych podjęciem nauki w Warszawskiej Szkole Reklamy od semestru wiosenno-letniego, na jednej z naszych dziewięciu specjalizacji.

Wydarzenie rozpocznie się od przywitania gości przez Andrzeja Sągina, który zaprezentuje ofertę edukacyjną szkoły, powie dlaczego warto do nas dołączyć i odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Każdy będzie miał możliwość zapoznania się z profesjonalnym wyposażeniem, z jakiego korzystają na co dzień nasi studenci i słuchacze.

14.01.2017 Dzień Otwarty: rzucamy światło na Adobe Lightroom

Dzień otwarty to także unikalna możliwość odwiedzenia wszelkich szkolnych zakamarków - od nowoczesnych sal komputerowych, wykładowych i konferencyjnych, aż po liczne pracownie specjalistyczne, na czele z ciemnią fotograficzną czy pracownią malarską. To również okazja do przekonania o jedynym w swoim rodzaju klimacie WSR - artystycznym duchu panującym w jej murach, koleżeńskich relacjach z kadrą, a także przyjaznym sekretariacie.

Po części zapoznawczej rozpocznie się warsztat prowadzony przez Piotra Pazdykę, absolwenta specjalizacji Fotografia artystyczna i reklamowa. Pracownik agencji kreatywnej SlowArt nauczy chętnych retuszowania zdjęć w programie Adobe Lightroom. Podpowie jak nadać odpowiednie światło i kadr swoim fotografiom. Wyjaśni na czym polega koloryzacja i odszumianie oraz jak katalogować swoje prace. Wszystko po to, aby proces postprodukcji pozwolił zaoszczędzić początkującym artystom jak najwięcej cennego czasu.

Wydarzenie ma charakter otwarty i jest bezpłatne, jednakże istnieje obowiązek wcześniejszej rejestracji (kliknij tutaj, aby się zapisać). Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Przypominamy, że dwa dni wcześniej odbędzie się Dzień Otwarty dedykowany osobom zainteresowanym kierunkiem Wizaż i charakteryzacja. Kolejne terminy spotkań przewidziano na 26 i 28 stycznia.

Przydatne linki:
Oceń:

14 stycznia 2017 r. o 12:00 - Dzień Otwarty: Rzucamy światło na Adobe Lightroom

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)