Przekoty!

≡ 01 luty, 2017

Od lat pokazujemy, że można i warto się starać. Warto walczyć o marzenia i szukać swojego najlepszego ja. Nie trzeba godzić się na pracę, której nie lubimy, ani na szefa, który nas nie szanuje. Mówić sobie: utknąłem tu, jest kiepsko, ale stabilnie.

Nie odkładaj na potem, zostań Przekotem! Warszawska Szkoła Reklamy

Z projektem „Przekoty” wystartowaliśmy 1 lutego 2017 roku, ale WSR działa nieprzerwanie od nieomal ćwierćwiecza. Przekoty to najlepsi z najlepszych, którzy przeszli przez WSR. Nieważne, czy wybrali cykl studiów, studium czy kursów specjalistycznych. Mieliśmy zaszczyt ich poznać. Widzieliśmy jak swoją pasję przekuwali w sukces. I sobie tylko zawdzięczają to, że zostali zauważeni. Szkoła miała zadanie pomóc, inspirować, ale przede wszystkim, jak mówił Krzysztof Kieślowski, nie przeszkadzać. Bo istotą sukcesu jest pasja, determinacja, szczypta talentu, czasem też ludzie, których spotykasz w drodze. Prezentujemy tu sylwetki wyjątkowych osób, licząc, że będą inspiracją dla innych; zaszczepią wiarę, że można realizować marzenia wbrew wszelkim przeciwnościom i trudom, dążąc nieustępliwie do celu. Zarażamy sukcesem i pokazujemy, co się na niego składa. Na bieżąco uzupełniamy naszą listę, przekoty odkrywamy nowe talenty i autorytety. Ty też się możesz się na niej znaleźć!

Nabór marcowy trwa. Na wiosnę koty budzą się z zimowego letargu, a w każdym kocie drzemie talent. Nie odkładaj na potem swoich marzeń i zacznij je realizować już teraz.

Nad realizacją kampanii czuwa agencja kreatywna SlowArt.

Oceń:

Przekoty!

  • Aktualnie 4.67/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.7/5 (3 głosy)