Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna WSR

≡ 09 marzec, 2017

“Moc roboty i Przekoty” to nowy cykl marcowych wystaw Warszawskiej Szkoły Reklamy, prezentujących po pierwszym semestrze sylwetki wyróżniających się słuchaczy i studentów, skupionych ekspozycyjnie wokół twórczości wybranego, wybitnego absolwenta. Tym samym nowy cykl zastępuje w sezonie zimowym poprzednią formułę wystaw prezentowanych pod nazwą „Mistrz i uczeń” organizujących przestrzeń wystawową wokół osoby wybranego wykładowcy i jego wychowanków.

Moc roboty i Przekoty, wystawa semestralna WSR

W tym roku mamy zaszczyt zaprezentować fragment dorobku Grzegorza Mikruta, fotografa i designera, przez lata zawodowo związanego także ze studiem fotograficznym WSR. Z dumą pokazujemy zarówno jego prace jak i prace jego młodszych kolegów i koleżanek (pełna lista już niebawem!).

Na wystawie zostaną zaprezentowane prace z zakresu grafiki komputerowej, digital paintingu, fotografii, rzeźby, rysunku, makijażu artystycznego, charakteryzacji, a także reklamy prasowej czy komunikacji wizualnej. Dodatkowo w sali kinowej będzie można zobaczyć dwie najlepsze etiudy wybrane podczas Klapsów 2017! Na dużym ekranie zaprezentujemy: “Artystę” i “Serce oskarżycielem” ale również najlepsze animacje. Prezentowane dzieła z racji specyfiki Szkoły łączą walory artystyczne z praktycznym i komercyjnym wykorzystaniem projektów. Ekspozycja jest podsumowaniem pracy podopiecznych Szkoły w semestrze jesienno-zimowym. Kuratorem wystawy został Mateusz Stryjecki.

Zapraszamy 17 marca 2017 na wernisaż wystawy, który odbędzie się w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ulicy Elektoralnej 12. Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowane jest na godzinę 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich twórców, WSR-owiczów, ich znajomych, przyjaciół oraz miłośników dobrego designu i reklamy.

Ekspozycje będzie można oglądać do 30 marca 2017 roku.

Zobaczcie jak wyglądały poprzednie wystawy semestralne WSR

Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna WSR