Otwieramy się na Was w czerwcu!

≡ 03 czerwiec, 2017

Masz talent ale boisz się, że artystyczna profesja nie wiąże się z pracą zawodą? Nic bardziej mylnego! Można połączyć pasję i marzenia z pracą zawodową i przy tym świetnie zarabiać - dowiedz się jak to zrobić podczas Dni Otwartych WSR.

W pierwszej połowie czerwca planujemy dwa spotkania, które rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości i na pewno pomogą wybrać odpowiedni dla Ciebie kierunek. Możliwości masz wiele: kursy, studium policealne i studia i dodatkowo możesz je łączyć!

Dni Otwarte Warszawskiej Szkoły Reklamy. Czerwiec 2017 r.

Dni otwarte 10 VI12:00 - Twórz, rozwijaj się, zarabiaj

Na pierwszym spotkaniu: “Twórz, rozwijaj się, zarabiaj”, które odbędzie się 10 czerwca 2017 r. o godzinie 12:00 przekonamy Cię do tego, że kształcenie artystyczne może się wiązać z lukratywnym zajęciem w przyszłości. Warunek jest jeden - musisz stworzyć swoje portfolio, a my powiemy Ci jak je zbudować i dlaczego warto je mieć.

Dni otwarte 14 VI18:00 - Jak wybrać spośród 100 przedmiotów różnych specjalizacji?

Drugie spotkanie (“Jak wybrać spośród 100 przedmiotów różnych specjalizacji?”) odpowie na pytania związane z tym jak najlepiej wykorzystać możliwosci, które daje WSR. Bo tu, w naszym artystycznym ulu masz wiele możliwości wyboru - od trybu nauki aż po konkretne przedmioty jakie będziesz mieć do wyboru (a jest ich ponad 100!). 14 czerwca 2017 r. o godzinie 18:00 wprowadzimy Cię w kreatywny świat, którego nie będziesz chciał opuszczać.

Uczestnicy wszystkich Dni Otwartych otrzymają komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Tytuł warsztatu Termin Miejsce
Twórz, rozwijaj się, zarabiaj! - prowadzący: Artur Waczko 10 VI 2017 12:00 Siedziba WSR
Jak wybrać spośród 100 przedmiotów różnych specjalizacji? - prowadzący: Andrzej Sągin 14 VI 2017 18:00 Siedziba WSR

Warto zobaczyć:

Otwieramy się na Was w czerwcu!

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)