Nowa strona SlowArt

≡ 11 lipiec, 2017

Już jest! nowa strona SlowArt, naszej agencji oraz w pełni wyposażonego studia filmowo-fotograficznego, w którym odbywa się większość zajęć warsztatowych WSR. Najwięcej czasu spędzają tu osoby ze specjalizacji Fotografia artystyczna i reklamowa, Realizacja filmowa i telewizyjna oraz wszyscy uczniowie zainteresowani uczestnictwem w warsztatach filmowych i fotograficznych.

Jest to również miejsce, w którym można odbyć praktyki lub staż, pracując i ucząc się od naszych wykładowców i najlepszych absolwentów. Pomoc przy realizacjach filmowych, fotograficznych, eventach, nauka montażu czy uczestnictwo w sesjach studyjnych jest w zasięgu ręki.

Strona internetowa Slow Art, produkcja, kreacja, rental

SlowArt posiada bardzo bogatą ofertę sprzętu fotograficznego oraz filmowego wraz z oświetleniem i zestawami do rejestracji dźwięku. Dysponujemy aparatami i kamerami wysokiej rozdzielczości (HDV) firm Sony i Canon. Nasz najnowszy zakup to kran filmowy, poruszający się płynnie od poziomu podłoża aż do kilku metrów nad ziemią oraz kamera RED jedna z najnowocześniejszych na rynku nagrywająca w rozdzielczości 4K. Na wyposażeniu studia znajdują się także zestawy do rejestracji dźwięku (rekordery Zoom H4n, zestawy mikrofonowe Sennheiser i Rode) oraz zestawy światła reporterskiego i studyjnego. Szkoła posiada profesjonalne filmowe statywy firm Sachtler i Manfrotto, statyw typu Stedicam (FloatCam FC12) oraz pełen zestaw kamerowy Betacam SP.

Strona internetowa Slow Art, kamera red, produkcja, kreacja, rentalWynajmujemy sprzęt do realizacji studyjnych, eventowych oraz plenerowych. Sprzęt udostępniany jest uczniom szkoły nieodpłatnie w celach dydaktycznych, po wcześniejszej rezerwacji. Uczniowie wypożyczający sprzęt zobowiązani są do dostarczenia materiałów ze studia w celach promocyjnych z prawem do ich wykorzystania oraz wolnych od wszelkich wad prawnych.

W swojej ofercie mamy również wypożyczalnie sprzętu dla firm i osób prywatnych w celach komercyjnych.

Warszawska Szkoła Reklamy jest także właścicielem sprzętu, który już wyszedł z codziennego użycia np. kamery typu VHS, SVHS, kamery na kliszę światłoczułą Pentaflex 16 oraz kamery 8mm.

Nowa strona SlowArt

• Aktualnie 3.67/5