Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty makijażu wieczorowego - 30 VIII (środa), godz. 18:00

≡ 25 sierpień, 2017

Serdecznie zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty WSR, który odbędzie się już 30 sierpnia 2017 r. (środa), o godzinie 18:00. Tym razem spotkanie będzie połączone z bezpłatnymi warsztatami makijażu. Będzie to niezwykła okazja, by osobiście sprawdzić jak wygląda współpraca między WSR, a Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCh oraz wziąć udział w profesjonalnie przygotowanych zajęciach wiążących się ze specjalizacją wizaż i charakteryzacja.

Wielkimi krokami zbliża się jesień… Słońce z dnia na dzień szybciej chowa się za horyzont, wieczory są co raz dłuższe… Oznacza to, że za chwilę w świecie makijażu rozpocznie się nowy sezon i absolutny szał na makijaże wieczorowe! Dlatego też najbliższe spotkanie będzie poświęcone w całości sztuce wykonania perfekcyjnego makijażu na wieczorne wyjścia.

Dzień otwarty i bezpłatne warsztaty makijażu wieczorowego - 30 VIII (środa), 2017 r., godz. 18:00

Dzień Otwarty to nie tylko okazja do poznania oferty szkoły policealnej czy kursów - to przede wszystkim możliwość porozmawiania z pracownikami i słuchaczami szkoły, sprawdzenia swoich predyspozycji do wykonywania zawodu wizażysty (lub charakteryzatora). Natomiast bezpłatne warsztaty dają możliwość sprawdzenia wyposażenia szkoły, zdobycia nowych umiejętności oraz poszerzenia horyzontów.

Warsztaty makijażu wieczorowego poprowadzi znakomita wizażystka, wykładowca i dyrektor SWiCh - Małgorzata Bałdowska. Zajęcia rozpoczną się od krótkiego omówienia trendów na najbliższy sezon oraz od pokazu, jak krok po kroku wykonać make-up. Po krótkim, teoretycznym wstępie rozpocznie się część praktyczna, podczas której uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli wykonać samodzielnie makijaż. Oczywiście wizażystka będzie podpowiadać i nanosić korekty, tak by każdy uczestnik wiedział czego unikać i na co zwracać uwagę podczas samodzielnej pracy.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

1. powitanie gości oraz przedstawienie oferty edukacyjnej SWiCh,
  2. pokaz charakteryzacji,
  3. część praktyczna.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelkami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzli, gąbeczek, puszków (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 30 sierpnia 2017 r. (środa), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:30-20:00 Warsztaty makijażu wieczorowego” - Małgorzata Bałdowska

Warto zobaczyć