1 lutego 2018 r., godz. 18:00 - dzień otwarty i bezpłatne warsztaty animacji

≡ 29 styczeń, 2018

Wraz z początkiem lutego kontynuujemy cykl Dni Otwartych WSR połączonych z bezpłatnymi warsztatami artystycznymi. Najbliższe spotkanie odbędzie się 1 lutego 2018 r. (czwartek) o godzinie 18:00 - część praktyczna dedykowana jest osobom zainteresowanym animacją.

Wydarzenie rozpoczniemy od przedstawienia się :) Opowiemy o naszych kierunkach nauczania, siatce programowej, kadrze, wyposażeniu oraz o tym, dlaczego mówią o nas, że jesteśmy “praktyczni”. Każdy uczestnik podczas spotkania otrzyma kupon rekomendacyjny, który uprawnia do rabatu na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Dzień Otwarty & bezpłatne Warsztaty Animacji!

Po prezentacji zapraszamy na bezpłatne warsztaty animacji. Gospodarzem tej części spotkania będzie Alina Skiba – malarka, reżyser i producent filmów animowanych, a także wykładowca WSR (opiekunka specjalizacji Animacja) i szkoleniowiec.

Podczas warsztatów poruszymy kilka twórczych tematów, porozmawiamy m.in. o: kompozycji, kolorze, kreacji. Nie obejdzie się bez rysunku - zarówno tego “analogowego” jak też zdigitalizowanego. Do dyspozycji uczestników spotkania oddajemy jedną z naszych pracowni komputerowych oraz tablety graficzne Vacom. Niezależnie od poziomu zaawansowania postaramy się wydobyć 100% Waszej twórczej energii!

Warsztaty mają charakter zamknięty, ale są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Warto zobaczyć

1 lutego 2018 r., godz. 18:00 - dzień otwarty i bezpłatne warsztaty animacji