Welcome To Hel - nasi Studenci poszukują wsparcia przy projekcie

≡ 12 czerwiec, 2018

“Chałupy Welcome To” śpiewał kiedyś nieodżałowany Zbigniew Wodecki. To miejsce, które od lat fascynuje i przyciąga. Nie tylko naturystów czy zwykłych plażowiczów ale i amatorów wind czy kitesurfingu z całej Europy. Fenomen tej miejscowości postanowili zbadać nasi filmowcy i fotografowie podejmując się wielowymiarowego projektu filmowego “Welcome To Hel”

welcome to hel projekt Studentów

Przedsięwzięcie jakiego się podejmują polega na produkcji filmu dokumentalnego. Za jego pomocą chcą opowiedzieć niezwykłą historię tego miejsca oraz ludzi, dla których stało się ono źródłem radości i drugim domem.

“Każdy kto odwiedził Hel, zgodzi się z nami, że jest to jedyne takie miejsce i spot na skalę europejską, w którym wszyscy windsurferzy i kitesurferzy tworzą jedną rodzinę. Wyjątkowość Helu to głównie zasługa osób, które nadają charakter temu miejscu. Nie jest to region odwiedzany jedynie przez wzgląd na sport, lecz także dla ludzi tworzących tę unikalną atmosferę i dla wspólnie, dobrze spędzonego czasu. Nieprzeciętne warunki wiatrowe i setki metrów płytkiej wody dopełniają tylko wizje idealnego spotu na skalę światową.”

Młodzi twórcy szukają wsparcia na platformie OdpalProjekt.pl, a postęp prac możecie śledzić na profilu projektu na portalu Facebook.

Ekipę tworzą:

  1. Jakub Rosłoniec - reżyseria i zdjęcia
  2. Aleks Szamałek - zdjęcia i reżyseria
  3. Anna Skweres - produkcja
  4. Rafał Chwalczuk - PR

Trzymamy za nich kciuki i zachęcamy do wsparcia projektu :)!

Oceń:

Welcome To Hel - nasi Studenci poszukują wsparcia przy projekcie

  • Aktualnie 4.83/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.8/5 (6 głosów)