Dzień Otwarty ✅ Z maturą czy bez? ➡️ 14 VII 2018, godz. 12:00

≡ 09 lipiec, 2018

Lato już na dobre się u nas rozgościło. Pierwsze dni lipca za nami - tak jak ogłoszenie wyników matur. Dla części z Was jest to oficjalny początek wakacji - dla innych czas intensywnych poszukiwań szkoły oraz przygotowań do ewentualnych poprawek wyników. W wielu placówkach nabór się skończył, u nas ciągle drzwi są otwarte!

Jeśli cały czas poszukujecie odpowiedniego miejsca dla siebie, marzycie o kreatywnej pracy, ale nie wiecie od czego zacząć, przyjdźcie na Dzień Otwarty WSR. W sobotę 14 lipca 2018 r. o godzinie 12:00 odbędzie się kolejne spotkanie - tym razem z dyrektorem WSR - Sławomirem Wojtkowskim, który opowie o szkole (studiach oraz studium policealnym), specjalizacjach oraz o rekrutacji.

Z maturą czy bez? Dzień Otwarty w Warszawskiej Szkole Reklamy. 14 lipca 2018 r., godz. 12:00

Dyrektor odpowie na wszystkie nurtujące pytania, podpowie o tym jak połączyć pracę zawodową z edukacją, wprowadzi Was w świat kreatywnych ludzi tworzących atmosferę w WSR. Dla każdego uczestnika Dnia Otwartego będzie czekał również bon upominkowy, uprawniający do rabatu na wpisowe do szkoły.

Do zobaczenia!

Dzień Otwarty ✅ Z maturą czy bez? ➡️ 14 VII 2018, godz. 12:00