Dni Otwarte ✅ Wybierz odpowiedni dla siebie model kształcenia ➡️ 9 VIII oraz 11 VIII 2018

≡ 03 sierpień, 2018

Zastanawiasz się nad policealną szkołą artystyczną, studiami lub kursami zawodowymi i nie wiesz na co się zdecydować? My Ci w tym pomożemy! Podczas Dni Otwartych, doradzimy, wyjaśnimy różnice i pomożemy wybrać odpowiedni model kształcenia dopasowany do Twoich potrzeb oraz specjalizację zgodną z Twoimi zainteresowaniami. Zapraszamy 9 sierpnia (czwartek) na godzinę 18:00 lub 11 sierpnia (sobota) na godzinę 12:00.

Dowiedz się jak pogodzić pracę z nauką i rozwojem swoich zainteresowań! Większość naszych uczniów pracuje jednocześnie uczęszczając na zajęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Was udogodnienia, które pozwolą spełnić zobowiązania zawodowe oraz rozwijać swoje zainteresowania. Nauka nie jest przeszkodą w podjęciu pracy, a jej nieodłączną częścią, która pozwala doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać nowe doświadczenia.

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na Dni Otwarte! Spotkajmy się 9 sierpnia 2018 (godz. 18:00) lub 11 sierpnia 2018 (godz. 12:00)

Wydarzenia będą rozpoczęte prezentacją oferty edukacyjnej szkoły, dowiecie się szczegółów na temat każdej z 9 specjalizacji,, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania :) Każdy uczestnik będzie miał możliwość zapoznania się z profesjonalnym wyposażeniem, z jakiego korzystają na co dzień nasi studenci i słuchacze.

Dzień Otwarty to także unikalna możliwość odwiedzenia wszelkich szkolnych zakamarków - od nowoczesnych sal komputerowych, wykładowych i konferencyjnych, aż po liczne pracownie specjalistyczne.

Uczestnicy Dnia Otwartego otrzymają komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz vouchery uprawniające do rabatu na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Warto zobaczyć:

Oceń:

Dni Otwarte ✅ Wybierz odpowiedni dla siebie model kształcenia ➡️ 9 VIII oraz 11 VIII 2018

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)