Rusza Salon Maturzystów, a my ruszamy w Polskę!

≡ 06 wrzesień, 2018

We wrześniu startuje kolejna edycja targów edukacyjnych Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2018. Jak co rok, Warszawska Szkoła Reklamy rusza z ekipą targową w Polskę - będziemy w sześciu miastach: Białymstoku, Olsztynie, Warszawie, Kielcach, Łodzi i Lublinie. W każdym z tych miast będzie można spotkać się z nami przy stoisku a także wziąć udział w wykładach.

Jest to doskonała okazja dla wszystkich maturzystów, do zapoznania się z ofertami edukacyjnymi szkół policealnych oraz wyższych. Targi rozpoczęły się 6 września 2018 r. w Toruniu, a zakończą 27 września w Lublinie. Jako wieloletni partner PERSPEKTYW zadbamy o stronę merytoryczną - nasi wykładowcy: Artur Waczko, Sławomir Wojtkowski oraz Andrzej Sągin znajdą się wśród prelengentów. Jak co rok, wykonamy również relacje filmowe oraz fotograficzne, które będziecie mogli obejrzeć na stronie Perspektywy.pl

Warszawska Szkoła Reklamy rusza w Polskę wraz z Salonem Maturzytów

Zapraszamy bardzo serdecznie na nasze stoiska, gdzie będzie możliwość rozmowy z absolwentami oraz uczniami WSR z różnych specjalizacji. Oczywiście nie zabraknie materiałów informacyjnych - świeżo wydanych katalogów z kluczowymi informacjami o Szkole.

Szukajcie nas w następujących miastach:

Do zobaczenia!

Rusza Salon Maturzystów, a my ruszamy w Polskę!