Przedmaturalne Dni Otwarte w WSR! Zapraszamy 11 i 13 kwietnia!

≡ 26 marzec, 2019

Za oknem wiosna, a matury za pasem więc to najwyższa pora aby zaprosić Was na nasze Dni Otwarte. W tym roku na pierwsze spotkania zapraszamy Was już w kwietniu!

Czemu warto uczyć się w szkole artystycznej? Jak wyglądają perspektywy pracy w branży kreatywnej? Jak zdobyć stypendium WSR i uczyć się za darmo?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas najbliższych spotkań:

Warszawska Szkoła Reklamy zaprasza na przedmaturalne Dni Otwarte. Spotkajmy się 11 i 13 kwietnia 2019 w siedzibie WSR!

W naszej ofercie znajdziecie szkołę policealną, studia licencjackie oraz kursy - przyjdź, a pomożemy Ci wybrać najlepszą drogę kształcenia dostosowaną do Twoich potrzeb. Doświadczona kadra, własne studio foto/wideo, praktyczne zajęcia na dziewięciu kierunkach i elastyczna siatka przedmiotów to nie wszystkie nasze atuty…

Rozbudź swoją ciekawość, weź odpowiedzialność za własną przyszłość w swoje ręce i spotkaj się z nami podczas Dniach Otwartych!

PS. Uprzejmie prosimy o punktualność ;)

Przedmaturalne Dni Otwarte w WSR! Zapraszamy 11 i 13 kwietnia!

• Aktualnie 4.60/5

Ocena: 4.6/5 (15 głosów)