Majowe Dni Otwarte w WSR ✅ bezpłatne warsztaty autoprezentacji ➡️ 22 V oraz ➡️ 25 V 2019 r.

≡ 15 maj, 2019

Serdecznie zapraszamy na majowe Dni Otwarte połączone z bezpłatnymi warsztatami z autoprezentacji i wystąpień publicznych. Aby każda zainteresowana osoba mogła do nas dotrzeć, spotkania poprowadzimy w dwóch terminach: 22 maja (środa) o 17:00 oraz 25 maja (sobota) o 12:00.

Dni Otwarte Warszawskiej Szkoły Reklamy - maj 2019 r.

Spotkania rozpoczniemy od prezentacji oferty edukacyjnej szkoły. Opowiemy o specjalizacjach, wyposażeniukadrze. Oprowadzimy Was o szkole i podpowiemy, co zrobić aby wziąć udział w konkursie stypendialnym. Ale to nie wszystko! Mamy dla Was też bezpłatne warsztaty, które poprowadzi jeden z naszych Wykładowców - Andrzej Sągin - będzie to doskonała okazja, aby na własnej skórze doświadczyć, co oznacza praktyczny model kształcenia w WSR.

Prowadzący zajęcia doskonale wie, że dobra prezentacja często bywa drogą do sukcesu. Szczególnie mocno widać to w branży reklamowej. Jednak skuteczne wystąpienia, mowy czy autoprezentacje przydają się w wielu aspektach naszego życia. Praca, szkoła czy kontakty osobiste - w każdej sferze musimy czasem odegrać jakąś rolę i z niej nie wyjść. Na co dzień nie zastanawiamy się jak odbierają nas inni i jakie czynniki na to wpływają. Głos, postawa, kontakt wzrokowy to podstawowe narzędzia jakimi dysponujemy. Czas nauczyć się nimi skutecznie posługiwać!

Warsztaty mają charakter otwarty i są zupełnie bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Oceń:

Majowe Dni Otwarte w WSR ✅ bezpłatne warsztaty autoprezentacji ➡️ 22 V oraz ➡️ 25 V 2019 r.

  • Aktualnie 4.60/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 4.6/5 (5 głosów)