#trashchallenge czyli sprzątanie okolic Górki Kazurki!

≡ 24 czerwiec, 2019

27 czerwca 2019 r. wraz z Urzędem Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy organizujemy #TRASHCHALLENGE - czyli sprzątanie Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy bardzo serdecznie do przyłączenia się do naszej ekologicznej akcji.

Z racji licznych atrakcji znajdujących się na terenie Parku im. Cichociemnych Spadochroniarzy AK jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na Ursynowie. Znajdują się tu między innymi: siłownia plenerowa, wybieg dla psów, wyznaczone miejsca ogniskowe, ścieżki spacerowe oraz pumptrack. Duża popularność tej przestrzeni niestety nie pomaga w utrzymaniu czystości. Osoby, które korzystają z uroków tego miejsca często pozostawiają po sobie porozrzucane puszki, kapsle po piwach, opakowania po żywności czy plastikowe siatki.

Trash challenge Warszawskiej Szkoły Reklamy. 27 czerwca 2019 r.

Chcemy stawić czoła temu problemowi i rzucamy wyzwanie mieszkańcom Ursynowa! Zadbajmy o wspólne dobro – razem doprowadźmy ten teren do porządku. Akcja #trashchallenge w zawrotnym tempie podbija Internet, a zwłaszcza social media - okazuje się, że bycie eko i sprzątanie po sobie jest nie ogromnym powodem do dumy.

Idea zorganizowania “śmieciowego wyzwania” na Ursynowie zrodziła się podczas zajęć „Zespołowe projekty artystyczne”. Zapraszamy do współpracy wszystkich mieszkańców Ursynowa. Partnerem wydarzenia jest Urząd Dzielnicy Ursynów zapewniający wsparcie rzeczowe.

Powinniśmy otworzyć oczy i zacząć zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nas. Dotyczy to każdego z osobna - wszyscy ponosimy odpowiedzialność za naszą planetę. Dlatego już dziś zapraszamy mieszkańców Ursynowa do wzięcia udziału w akcji i gorąco zachęcamy do mówienia o niej i przekazywania informacji dalej :)

Warto zobaczyć

Oceń:

#trashchallenge czyli sprzątanie okolic Górki Kazurki!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (4 głosy)