Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty: "Otwarte złamania w charakteryzacji" ➡️ 10 VII 2019, godz. 17:00

≡ 02 lipiec, 2019

Już 10 lipca 2019 r. o godzinie 17:00 w WSR odbędzie się kolejny Dzień Otwarty promujący nabór na rok szkolny 2019/2020. Najbliższe spotkanie będzie szczególnie atrakcyjne dla osób zainteresowanych kierunkiem Wizaż i charakteryzacja - a to za sprawą bezpłatnych warsztatów pt. “Otwarte złamania w charakteryzacji”. Zajęcia poprowadzi wykładowca działającej w naszych murach Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - Agnieszka Wojciechowska.

Formuła Dnia Otwartego pozwala osobom zainteresowanym nauką w WSR i SWiCh na temat poszczególnych specjalizacji, rekrutacji, kadry czy wyposażenia. Każdy uczestnik Dnia Otwartego otrzymuje też kupon rabatowy na wpisowe do szkoły.

Ale to nie wszystko! Po otrzymaniu “suchej” wiedzy na temat funkcjonowania WSR i SWiCh, uczestnicy Dnia Otwartego mają okazję sprawdzić jak wyglądają zajęcia w szkole - a to dzięki organizowanym bezpłatnym warsztatom. Najbliższe zajęcia poprowadzi Agnieszka Wojciechowska (charakteryzatorka, wizażystka, laureatka nagrody FX Master Battle podczas “Makeup Days 2019”), która zaprezentuje w jaki sposób za pomocą profesjonalnych kosmetyków wykonać otwarte złamanie. Po pokazie uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spróbować swoich sił i połamać kilka kości zgodnie z technikami charakteryzatorskimi.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą pędzelków, gąbeczek i ubrań, które można będzie trochę pochlapać krwią.

Dni Otwarte: 10 lipca 2019 r. (środa), godz. 17:00 - 20:00

17:00-17:40 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
17:40-20:00 Otwarte złamania w charakteryzacji” - Agnieszka Wojciechowska

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)