Dni Otwarte ✅ bezpłatne warsztaty animacji ➡️ 7 VIII o 17:00 ➡️ 10 VIII o 12:00

≡ 31 lipiec, 2019

Sierpniowy cykl Dni Otwartych rozpoczynamy od spotkań z ruchem! W naszym przypadku, jest to ruch niestandardowy – nie obowiązuje tu dresowy dress code, ponieważ aktywność fizyczna będzie dotyczyła postaci nierealnych. Szykujcie się na bezpłatne warsztaty animacji!

Pierwsze spotkania zaplanowaliśmy na 7 i 10 sierpnia. W środę, 7 sierpnia spotkamy się o godzinie 17:00; a w sobotę, 10 sierpnia o godzinie 12:00. Na wstępie przedstawimy Wam WSR od strony teoretycznej, a później przejdziemy do praktyki.

W pierwszej części spotkania dowiecie się ile talentów wyfrunęło w świat przez 25 lat funkcjonowania szkoły i co porabiają nasi Absolwenci. Opowiemy Wam o wszystkich specjalizacjach , o kadrzewyposażeniu. Odpowiemy na nurtujące Was pytania, a następnie podczas bezpłatnych warsztatów animacji pokażemy na czym polega praktyczny model nauki.

Warsztaty animacji poprowadzi nasz Słuchacz – Grzegorz Rusinek – autor krótkich filmów animowanych, które od czerwca oglądacie na naszych kanałach social media. Grzegorz poprowadzi zajęcia pt.: “Ruch jako charakterystyka postaci w filmie animowanym”, podczas których przekonacie się, że nie trzeba pięknie rysować, aby nadać ciekawego charakteru postaciom animowanym. Podczas warsztatów odniesiecie się do prostych zasad panujących w aktorstwie, dzięki czemu zobaczycie jak duży wpływ na odbiór mają drobne niuanse. Po krótkim wprowadzeniu przejdziecie do przeglądu “character chart-ów” a następnie na ich przykładzie wykonacie animację z sekwencją odbitej na różne sposoby piłki. Jesteście gotowi na wyzwanie?

Oceń:

Dni Otwarte ✅ bezpłatne warsztaty animacji ➡️ 7 VIII o 17:00 ➡️ 10 VIII o 12:00

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)